Вересень 2016р.
TRISA
Компанія MEDHOUSE GROUP - офіційний дистриб'ютор в Україні ТМ Trisa (Швейцарія). Завдяки продукції восокої якості компанія Trisa є ключовим виробником засобів для догляду за ротовою порожниною у ряді країн. Всі зубні щітки Trisa виробляються у Швейцарії відповідно до найсуворіших критеріїв якості.
Липень 2016р.
БОЛГАРСЬКА Валеріана ФОРТЕ
Новий партнер - торгова марка Болгарська Валеріана Форте (Болгарія). Комбінація натуральних екстрактів валеріани, глоду, м'яти перцевої і меліси, які входять до складу "Болгарської валеріани форте", надає сильний заспокійливий ефект.
Березень 2016р.
ovo
Ми впевнені, Ви обожнюєте свого малюка! Компанія MEDHOUSE GROUP пропонує Вам найтендітніше піклування за Вашою дитиною в перші дні життя! Спробуйте одноразові пелюшки для новонароджених та лалактаційні вкладиши для мам від нашої власної ТМ OVO. Вся продукція ТМ OVO виготовляється на замовлення швейцарської компанії Medpack Swiss Group і під її постійним контролем.
Грудень 2015р.
supravit
Новий партнер - торгова марка SupraVit (Швейцарія). Бути здоровим зараз модно! Оптимальний баланс інгрідієнтів, необхідних організму у доцільній мірі - це найголовнішеправило, яке використовує SupraVit у виробництві шипучих ы таблетованих вітамінів.
Березень 2014р.
Abena
Розвиваючи лінійку високоякісних продуктів для лежачих хворих, наша компанія почала співпрацю з лідером ринку поглинаючих виробів з Данії - компанією ABENA, якість продукції якої визнана найкращою за надійністю для пацієнтів з нетриманням.
 
 
Жовтень 2013р.
виставка «Охорона здоров'я 2013»
Компанія MEDHOUSE GROUP - учасник 23-й міжнародної медичної виставки «Охорона здоров'я-2013» м.Київ.
Вересень 2013р.
Dr. Frei
Новий партнер – торгова марка Dr.Frei (Швейцарія). Dr.Frei – виробник професійних і ексклюзивних медичних приладів для домашнього використання.
19 лютого 2013р.
MedPack Swiss Group
MEDHOUSE GROUP стає членом MEDPACK SWISS GROUP (Швейцарія). MEDPACK SWISS GROUP – група компаній зі штаб-квартирою в м.Бернек, власними виробництвами в Східній Європі і мережею дочірніх підприємств у багатьох країнах
25 - 27 вересня 2012р.
виставка «Охорона здоров'я 2012»
Участь в 21-й Міжнародній медичній виставці «Охорона здоров'я 2012» м. Київ.
Вересень 2012р.
«Інновації в медицині – здоров'я нації »
Компанія  MEDHOUSE GROUP - учасник міжнародного форуму «Інновації в медицині – здоров'я нації » м. Київ.
Вересень 2012р.
«Зірка Якості»
Відповідно до національного рейтингу якості товарів і послуг, компанія MEDHOUSE GROUP – найкращий в Україні виробник послуг з оптової торгівлі фармацевтичними товарами.
Серпень 2011р.
Rossmax
У портфелі компанії – нова торгова марка Rossmax (Швейцарія), яка займає одну з лідируючих позицій на світовому ринку товарів медичного призначення.
Квітень 2007р.
Gamma
Зареєстрована власна торгова марка Gamma. Під даною торговою маркою вже 7-й рік виготовляється якісна медична техніка та інші товари для краси і здоров'я.
Липень 2001р.
microlife
Компанія стає офіційним дистриб'ютором в Україні провідної торгової марки Microlife (Швейцарія). Завдяки медичній техніці Microlife люди в усьому світі можуть отримувати точну і надійну інформацію про стан свого здоров'я.
Червень 1999р.
ЗАСНУВАННЯ КОМПАНІЇ
Відкриття компанії "КУПЕЦЬКИЙ ДІМ"