MEDHOUSE GROUP - провідна, динамічна і швидкозростаюча дистриб'юторська компанія. Компанія MEDHOUSE GROUP є офіційним представником і партнером відомих у всьому світі брендів: Dr. Frei, Gamma, Dentissimo Premium Oral Care, Swiss Energy, OVO, Trisa, Болгарська Валеріана Форте.

Компанія MEDHOUSE GROUP - визнаний лідер на ринку медичної техніки України. Багаторічний досвід компанії дозволяє утримувати лідерські позиції, розширювати свої горизонти, щорічно поповнюючи свій портфель новими світовими брендами. Лідерство компанії на ринку України та плідна співпраця із зарубіжними партнерами підтверджується не тільки нагородами та сертифікатами, а й реальними результатами:

 
                                                  8
 успішних брендів
Компанія MEDHOUSE GROUP представляє на території України високоякісні товари провідних світових брендів у сфері медичного обладнання та дитячих товарів, таких як: Dr. Frei, Gamma, Dentissimo Premium Oral Care, Swiss Energy, OVO, SupraVit, Trisa, Болгарська Валеріана Форте.
11
регіональних представництв
11 власних регіональних представництв у найбільших містах України допомагають швидко побудувати дистрибуцію товарів в національному масштабі.
25
сервісних центрів
Сервісні центри в 25 великих містах України дозволяють швидко реагувати на будь-які питання, що виникають у споживачів.
527
співробітників
Співробітники MEDHOUSE GROUP - команда досвідчених, цілеспрямованих, активних однодумців. Наша команда - це та сила, яка вивела компанію на лідируючі позиції ринку і продовжує з неймовірним завзяттям і постійністю утримувати лідерство.
7925
торгових точок
Ми покриваємо більш 7 925 активних торгових точок у всіх сегментах ринку: аптеки, магазини для майбутніх мам, дитячі магазини, роздріб, FMCG.
Значні результати
 - «Зірка якості 2011» Національний рейтинг якості товарів і послуг. Висновок експертів: MEDHOUSE GROUP – кращий в Україні виробник послуг з оптової торгівлі фармацевтичними товарами.
Основні канали збуту
Володіючи знаннями і практичним досвідом у сфері дистрибуції та розуміючи структуру ринку, ми об'єднуємо всіх гравців (аптеки, дитячі магазини, роздріб, FMCG і т.д.), що гарантує успішну побудову каналів збуту по всій Україні.
Маркетинг
Наш стиль работи – висока самовіддача, прагнення до професійного зростання, креативне мислення, творчий підхід у поставлених задачах, енергійність, відповідальність і взаємоповага.
Логістика
MEDHOUSE GROUP, як найбільший дистриб'ютор на ринку України має всі необхідні логістичні потужності і ресурси для задоволення потреб наших партнерів в якісній дистрибуції товарів. Ми забезпечуємо кількісну і якісну дистрибуцію в національному масштабі, включаючи зберігання, складські сервіси, управління торговими запасами і організацію збуту.