MEDHOUSE GROUP - провідна, динамічна і швидкозростаюча дистриб'юторська компанія. Компанія MEDHOUSE GROUP є офіційним представником і партнером відомих у всьому світі брендів: Dr. Frei, Gamma, Dr. Frei Pro, Dentissimo Premium Oral Care, Swiss Energy, Болгарська Валеріана Форте, Swiss Energy Herbs, OneLife.

Компанія MEDHOUSE GROUP - визнаний лідер на ринку медичної техніки України. Багаторічний досвід компанії дозволяє утримувати лідерські позиції, розширювати свої горизонти, щорічно поповнюючи свій портфель новими світовими брендами. Лідерство компанії на ринку України та плідна співпраця із зарубіжними партнерами підтверджується не тільки нагородами та сертифікатами, а й реальними результатами:

 
                                                 
 Досвід і знання галузі
25 років компанія MEDHOUSE GROUP успішно працює на ринку України. Складно переоцінити бізнес, який стояв біля витоків галузі. Компанія веде переговори з національними торговими і аптечними мережами, самостійно імпортує і доставляє товари, а також обслуговує продану техніку.
 
Сильні бренди - сильна компанія
У портфоліо MEDHOUSE GROUP відомі світові бренди: Dr. Frei, Gamma, Dentissimo Premium Oral Care, Swiss Energy, Swiss Energy Herbs, Dr. Frei PRO, OneLife, Болгарська Валеріана Форте. Згідно з даними досліджень, компанія MEDHOUSE GROUP лідирує на українському ринку медтехніки з брендами Dr Frei, Gamma і OneLife.
 
Україна. Ринок тонометрів.                                                    Україна. Ринок ингаляторів.
Частки торгових марок у 2018 році.                                      Частки торгових марок у 2018 році
 
Капітал MEDHOUSE GROUP - команда
Штат співробітників компанії нараховує більше 500 чоловік. Відмінна команда професіоналів вміє ставити високі цілі і успішно вирішувати амбітні завдання. Саме колектив однодумців вивів MEDHOUSE GROUP на провідні позиції ринку і продовжує утримувати лідерство.
 
Поруч зі споживачем 24 години на добу
У компанії MEDHOUSE GROUP розвинена всеукраїнська мережа регіональних представництв: 27 офісів і 300 торгових співробітників, які відвідують щодня по три тисячі торгових точок. У MEDHOUSE GROUP дбають не тільки про зростання продажів, але і підтримку своїх клієнтів 24/7, центри обслуговування і консультування є в 27 великих містах України.
 
Самостійний імпорт і незалежна логістика
MEDHOUSE GROUP імпортує товар самостійно. У розпорядженні компанії центральний розподільний склад для імпорту на 15 000 м2 і 27 регіональних мобільних складів. Логістичний відділ може швидко доставити товар безпосередньо в аптеку або супермаркет без послуг аутсорса: 170 автомобілів забезпечать своєчасну появу товару на полицях аптек і магазинів.
Торгові точки по всій Україні
&nbspБути близько до кожного клієнта - компанія MEDHOUSE GROUP вирішила це питання максимально ефективно: 10 тисяч аптек і 8 тисяч точок в супермаркетах співпрацюють з нами регулярно. За допомогою MEDHOUSE GROUP можна максимально швидко і ефективно потрапити в роздрібні і аптечні мережі на всій території України.
Сильний і професійний маркетинг
Команда відділу маркетингу складається з 35 професіоналів. Особливість роботи полягає в тому, що кожен бренд веде окремий фахівець. Сучасне просування продукції маркетологів MEDHOUSE GROUP включає в себе не тільки роботу з торгові мережами, але і повноцінну турботу про бренд в digital просторі: SMM, SEO, PPC, контент і відео маркетинг. У комплексі робота з лідерами думок і ТБ-рекламою дозволяють збільшувати продажі і впізнаваність брендів.
Успіхи і перспективи зростання
Міжнародні бренди з портфоліо MEDHOUSE GROUP добре знайомі споживачам і заслужили довіру багатьох українських сімей: - продажі вітамінів ТМ Swiss Energy виросли вдвічі в порівнянні з 2018 роком; - кожна п'ятнадцята сім'я користується продукцією ТМ Dr.Frei, Gamma або One Life. Стандарти роботи компанії високо цінуються на ринку. Експерти національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка якості 2011» визнали MEDHOUSE GROUP кращою компанією в Україні в області товарів медичного призначення. Лідерські позиції в сфері товарів медичного призначення, відомі бренди, амбітна і вірна справі команда, незалежна логістика і широке охоплення роздрібних мереж - все це дозволяє MEDHOUSE GROUP з упевненістю дивитися в майбутнє.